Tören - Kutlama - Anma / Ara Güler Fotoğraf Yarışması / İSTANBULUN BİLİNMEYEN YÜZÜ


"İstanbul' un Bilinmeyen Yüzü" konulu

100 Yıllık Okullar Ara Güler Fotoğraf Yarışması sonuçlandı...

Bu yıl 125. kuruluş yılını kutlayan Özel Getronagan Ermeni Lisesinin İstanbul' daki 100 yılını doldurmuş okullar arasında düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışmasına 23 okulu temsilen 102 öğrenci yaklaşık 300 fotoğrafla katılmıştır.

Yarışmayı sayın jüri üyelerinin yapmış oldukları değerlendirmeler sonucu Özel Getronagan Ermeni Lisesi' nden Bernar TERZİYAN "Sefil Kral" isimli çalışmasıyla Birinci, Özel Alman Lisesi' ndenZeynep DEMİRKOL "Balık Pazarı" isimli çalışmasıyla İkinci ve Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 'nden Simay Samet SEZER "Bilinmeyen Bakışlar" isimli çalışmasıyla Üçüncü olurken, Davutpaşa Lisesi' nden Sevilay TOPUZ, Selçuk Kız Teknik ve Meslek Lisesi' nden Haluk Kerem AKGÜN ve Özel Getronagan Ermeni Lisesi' nden Arlin SARER mansiyon ödülüne layık görülmüşlerdir.

Yarışmada birinci olan fotoğraf 1000 TL, ikinci 750 TL, üçüncü 500 ve mansiyon almaya hak kazananlar ise 250 TL ile ödüllendirilmişlerdir. Ayrıca yarışmaya katılan tüm okul ve fotoğraf sahiplerine katılım belgeleri verilmiştir.

Öğrencilerin katılımlarını sağladıkları için okullarımıza teşekkür eder yarışmaya katılan öğrencilere başarılarının devamını dileriz.

Ödül Töreninden fotoğrafları görmek için lütfen tıklayınız»

odul1886 - 2021
Copyright © 2008 Özel Getronagan Ermeni Lisesi
web tasarım : www.alendursun.com