2010 ÖSS Sonuçları Açıklandı


 

2009-2010 Öğretim Yılında 52 mezunumuzun %92'si 4 yıllık, %8'i 2 yıllık bir yükseköğretim kurumuna yerleştirilmiştir.

Tüm öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

Getronagan Lisesi Müdürlüğü

 


Öğrencilerimizin kazanmış olduğu üniversiteler ve bölümler:

 

  1. Talya Kuyumcuyan / Marmara Üniv. / Eczacılık
  2. Armad Gözbek / Yeditepe Üniv. / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
  3. Serena Panos / İstanbul Teknik Üniv. / Kimya (İngilizce)
  4. Murat Cemcem / Yıldız Teknik Üniv. / Matematik Mühendisliği (İ.Ö.)
  5. Ariana Karakütük / Yıldız Teknik Üniv. / Biyomühendislik
  6. Talin Boyacı / İstanbul Teknik Üniv. / Kimya (İngilizce)
  7. Nadin Kasımoğlu / Yıldız Teknik Üniv. / Matematik
  8. Şila Arslan / İstanbul Bilgi Üniv. / Matematik (Tam Burslu)
  9. Aret Tezcan / Yıldız Teknik Üniv. / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İ.Ö.)
  10. Kamer Saraydar / İstanbul Kültür Üniv. / Moleküler Biyoloji ve Genetik (%50 Burslu)
  11. Diruhi Sesil Tozcu / İstanbul Teknik Üniv. / Jeofizik Mühendisliği (İngilizce)
  12. Narod Kebabcı / İstanbul Bilgi Üniv. / Biyomühendislik (%50 Burslu)
  13. Arpen Çınar/ Yıldız Teknik Üniv. / Kimya
  14. Koldıya Zorbaz / İstanbul Üniv. / Kimya
  15. Aren Sucuyan / İstanbul Üniv. / Kimya
  16. Polin Yenegyan / İstanbul Üniv. / Biyoloji
  17. Uğur Ayseli / Yıldız Teknik Üniv. / Fizik
  18. Ganç Erkan / Kadir Has Üniv. / Bilgisayar Mühendisliği (%25 Burslu)
  19. Melisa Yıldırım / İstanbul Aydın Üniv. / Sınıf Öğretmenliği (Tam Burslu)
  20. Ariana Kazancıyan / Yıldız Teknik Üniv. / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
  21. Rafi Balıkçı / Ortadoğu Teknik Üniv. / Psikoloji
  22. Liana Erişsever / Mimar Sinan Üniv. / Sosyoloji
  23. Karin Vural / İstanbul Üniv. / İşletme
  24. Selena Özdemir / Mimar Sinan Üniv. / Sosyoloji
  25. Arlin Çidem / Trakya Üniv. / Sınıf Öğretmenliği
  26. Katya Yıldırım / Marmara Üniv. / İktisat
  27. Manuel Aydın / İstanbul Üniv. / İktisat (İ.Ö.)
  28. Dençali Bozoğlanoğlu / Haliç Üniv. / Turizm İşletmeciliği (Tam Burslu)
  29. Arda Petek / Marmara Üniv. / Bilgi ve Belge Yönetimi (İ.Ö.)
  30. Narod Avcı / Bahçeşehir Üniv. / Sosyoloji (%50 Burslu)
  31. Tayis Budak / İstanbul Arel Üniv. / İşletme (İngilizce,%50 Burslu)
  32. Nora Kavukçu / Bahçeşehir Üniv. / İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
  33. Serdar Sarı / Marmara Üniv. / Halkla İlişkiler ve Tanıtım
  34. Kayane Gavrilof / İstanbul Üniv. / Radyo, Televizyon ve Sinema (İ.Ö.)
  35. Eray Taş / İstanbul Aydın Üniv. / Gazetecilik (%50 Burslu)
  36. Can Bal / Kadir Has Üniv. / Amerikan Kültürü ve Edebiyatı (Tam Burslu)
  37. Selin Pabuççiyan / İstanbul Bilgi Üniv. / Karşılaştırmalı Edebiyat (Tam Burslu)
  38. Zepür Damar / Marmara Üniv. / Müretcim-Tercümanlık (Almanca)
  39. Melisa Bağ / Beykent Üniv. / Müretcim-Tercümanlık (Rusça, Tam Burslu)
  40. Monika Manişak / Ege Üniv. / Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
  41. Lidya Örs / İstanbul Üniv. / Amerikan Kültürü ve Edebiyatı
  42. Jbid Goganyan / İstanbul Üniv. / İngiliz Dili ve Edebiyatı
  43. Arev Kılınçlı / İstanbul Kültür Üniv. / İngiliz Dili ve Edebiyatı (%50 Burslu)
  44. Ararat Çizmeci / İstanbul Üniv. / İtalyan Dili ve Edebiyatı
  45. Tanya Gezer / Mimar Sinan Üniv. / Resim
  46. İren Bıçakçı / Kadir Has Üniversitesi / İç Mimarlık
  47. Lora Çakan / Beykent Üniv. MYO / Çocuk Gelişimi
  48. Artun Sağbazar / Beykent Üniv. MYO / Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%100 Burslu)
  49. Ararat İspiroğlu / Beykent Üniv. MYO / Bilgisayar Programcılığı

 

 

 

1886 - 2019
Copyright © 2008 Özel Getronagan Ermeni Lisesi
web tasarım : www.alendursun.com